Bizi Facebooktan Takip Edin

  

Aysal, Demirören'i aradı

 

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, TFF Başkanı Demirören'i neden aradı? 

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve sarı-kırmızılı yöneticilerin, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören'i telefonla arayarak, federasyona yönelik söylemlerden rahatsız olduklarını ve bu konudaki üzüntülerini dile getirdikleri bildirildi. 

 

TFF Basın Sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Aysal ve yöneticilerin bugün Demirören'i aradıklarını belirterek, ''Galatasaray Kulübü Başkanı Sayın Ünal Aysal ve yöneticileri, TFF Başkanı Sayın Yıldırım Demirören'i bizzat arayarak, federasyonumuza yönelik söylemlerden son derece rahatsız olduklarını ve bu konudaki üzüntülerini dile getirmişlerdir'' diye konuştu. 
     
Mete Düren, ''Türk futbolunun, şu anda içinde bulunduğu zor durumdan çıkmasına destek olacak şekilde, sağduyuya, birlik ve beraberliğe değer verilmiş olması, bu konuda fedakarca çalışan federasyonumuz için en önemli motivasyon kaynağı olacaktır'' ifadelerini kullandı. 
     
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, Yıldırım Demirören ve TFF'yi eleştirmişti.