Ateş Saray'ı sardı!

 

Abdürrahim Albayrak, “Necati’nin alınmasını çok istiyordum, bizi yanıltmadı. En kısa sürede 2 yıllık daha imza atacağız” dedi 

 G.Saraylı yönetici Abdürrahim Albayrak, oynadığı 5 maçta 5 gol atan Necati Ateş ile kısa sürede yeni sözleşmeimzalayacaklarını açıkladı.

Aslan, ara transferin son günü 4.5 aylığına renklerine kattığı ve sadece 250 bin Euro bonservis bedeli ödediği eski yıldızı Necati’nin sezon sonunda boşa çıkacak olması üzerine harekete geçti ve golcü için düğmeye bastı. Yönetimin dünkü toplantısı öncesi sorularımızı yanıtlayan Abdürrahim Albayrak, 32 yaşındaki golcüye övgü yağdırıp “Necati’nin alınmasını başından beri çok istiyordum. O da sadece attığı gollerle değil, oynadığı futbolla da ne kadar haklı olduğumuzu gösterdi. Formasının hakkını sonuna dek veriyor. Ben ona sözleşmeyaparken, ‘Şimdilik 4.5 aylık olan bu imzaya bakma, uzun yıllar birlikte olacağımıza inanıyorum’ demiştim. Şimdi önce hocamızla, sonra da yönetimimizle konuşarak, en kısa sürede 2 yıllık daha imza atacağız” dedi.

‘YABANCI OLSA ALMAZDIK’
Necati Ateş’i, alırken onun ne kadar iyi bir G.Saraylı olduğunu bildiğini söyleyen Aybayrak, şöyle devam etti: “Necati’nin yerinde başka biri ya da yabancı olsaydı, ara transferde kesinlikle almazdık. Biz onun G.Saray’ın öz evladı olduğunu ve çabuk uyum sağlayacağını biliyorduk. Forması için sonuna dek mücadele edeceğine inancımız tamdı. Necati de hocamızı ve bizi hiç yanıltmadı. Daha ilk maçında aslanlar gibi oynadı ve 3 puanı kazandırdı. Oynadığı 3 deplasmanda da galibiyetlerde başrolü oynadı. Şampiyonluk yolunda takıma büyük katkı verdi. Karakteri ve G.Saraylılık duruşuyla takıma kendisini kabul ettirdi. En önemli oyuncularımızdan biri oldu.”

 

NECATİ YENİ SÖZLEŞME HAKKINDA:

Necati Ateş yeni sözleşmesi hakkında sorulan sorularıda yanıtladı yeni sözleşmede Yıllık Ne Kadar Ücret Alacaksın.? sorusuna orasını fatih hocam bilir ben yuvamda mutluyum gerekirse ömrümün sonuna kadar hiç bir ücret almadan Galatasaray camiasına hizmet edebilirim diye konuştu.

Necati Ateş şimdiki sözleşmesinde Galatasaray'dan 450.000$ alıyor bu ücretin 1.500.000$ olacağı tahmin ediliyor.


DİĞER GALATASARAY HABERLERİ

Galatasaray Onun Peşinde
Galatasaray Yıllardır Aradığı Güveni Onda Buldu.
Lider Güle Oynaya.
Galatasaray'ı Bekleyen Büyük Tehlike
Galatasaray'da Süper Prim
Melo Müjdesi
Real Madridli yıldız Galatasaray yolunda!
"Galatasaray beni kiralayarak hata yaptı"
Galatasaray'da Sarı Alarm
Kazım'la İlgili Şok İddaa